טלפון להזמנות: 02-5383788

רינה-פארם הבחירה הטבעית לבריאות שלך.

אמצעי זהירות חשובים בבית ובחוץ

כשאנו יוצאים לטיול, ובייחוד טיול משפחתי – כזה שניקח אליו את ילדינו, תמיד ניקח איתנו תכשירים רפואיים ותרופות, על מנת לתת מענה ראשוני במקרה של פציעה או חבלה, ובמיוחד כשמדובר כאן בטיול, נצטרך לקחת גם בחשבון, מקרה של עקיצת יתושים, הדבקות בכינים, עלוקות, ואפילו הכשה על ידי בעל חיים ארסי.

לצפיה במוצר לחצו כאן

כמובן שאין אדם החסין לגמרי מפני הדברים האלו, למרות שיש לדוגמה אנשים הרגישים ליתושים יותר מאחרים, עדיין צריך לדעת להיות מוכנים לכל תרחיש אפשרי. בשביל זה יש תכשיר לכינים.

אפשר להניח שאדם מבוגר יפתח חסינות כלשהי לפציעות ודברים כגון אלה העלולים לקרות, מאחר ועד שהגיע לגילו הבוגר, עבר כמה פציעות, מכות, עקיצות וכיוצא בהן, ועכשיו הוא חסין טיפה יותר מילד צעיר, ובעצם המערכת החיסונית שלו חזקה יותר, ובנוסף גם יודע להמנע ממקומות ומדברים שעלולים להביא אותו למצב של פציעה.

להגביר את העירנות עם ילדים

משום כך, אוכלוסיית הילדים פגיעה עשרות מונים ממבוגרים, בכל הנוגע להידבקות בווירוסים, עקיצות יתושים, הידבקות בכינים, ולפציעות מכל הסוגים, ולכן בחיי היום יום, וכמובן בזמני טיול, נצטרך להתכונן מראש, ולהיות מודעים לאחריות שיש עלינו כמבוגרים, לשמור על הילדים הקטנים.

בביקור קצר בבית המרקחת נביא איתנו לכל הפחות, תכשיר נגד כינים, תכשיר נגד יתושים, פלסטרים, יוד, תחבושות, ועוד כמה דברים שנעלה על דעתנו שיהיו יעילים לטיפול ראשוני.

כדאי להכיר גם את המגבלות שיש לכל ילד, כי לפעמים ילדים מפתחים אלרגיות שונות לכל מיני תכשירים ומשחות למיניהם, ואז אנחנו עלולים להרע את המצב במקום לטפל בו.

אם אנחנו עוד לא מכירים את כל האלרגיות והמגבלות למיניהן, נוכל להצטייד ולהביא איתנו, ואפילו לקנות רק כדי שיהיה בבית – משחות טבעיות, שמנים ותכשירים טבעיים, המיועדים למקרי פציעה וחבלה, דוחים יתושים וכינים, ועוזרים גם לעוד כל מיני דברים דומים. היתרון בתכשירים מעין אלו הוא שהם טבעיים לחלוטין, ומשום כך, הסיכוי לפתח מהם איזו אלרגיה, יהיה נמוך יותר מהסיכוי בתכשירים אחרים המכילים חומרים כימיים לא ידועים, ובכך נחסוך לפעמים ביקורים מיותרים בקופת החולים.

מחפשים אמצעים טבעיים שיעזרו לכם להתמודד עם אלרגיות ותופעות אחרות לא נעימות? רוצים תכשיר לטיפול בכינים? רינה-פארם היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. בית המרקחת, שממוקם בירושלים, מציע מגוון של מוצרים איכותיים, המיועדים לנשים, לגברים, לילדים וגם למבוגרים. לקבלת פרטים נוספים בטלפון או לצורך הזמנת המוצרים, התקשרו למספר 02-5383788

צור קשר