טלפון להזמנות: 02-5383788

רינה-פארם הבחירה הטבעית לבריאות שלך.

האם תכשירים טבעיים מועילים לרפואה?

לפני לא הרבה שנים, כשמישהו מבני המשפחה היה חולה או לא חש בטוב, היינו מביאים לו בתחילה תרופות סבתא, כגון תה, ג'ינג'ר, לימון ושום, ואם זה לא עזר, החולה היה פונה לרופא, מקבל מרשם לקניית תרופה, רוכש אותה בבית המרקחת, ולאחר תקופת השימוש בה היה חוזר לבריאותו התקינה.

לצפיה במוצר לחצו כאן

בשנים האחרונות חלו תפניות רבות בעולם הרפואה, עולם המחקר הרפואי התפתח בקצב מהיר ביותר, אפשר לזקוף הרבה מאוד הצלחות הודות לשילוב הטכנולוגיה עם המחקר הרפואי, ותוצאת שילוב מבורך זה היא פיתוחים רבים בכל תחום רפואי, מתוספי תזונה ועד לתרופות למחלות שחשבנו לחשוכות מרפא.

מלבד התפתחות עולם התרופות, חלו תפניות נוספות בעולם הרפואה, רק שהפעם מדובר על רפואה אלטרנטיבית, שהיא לא הרפואה הקונבנציונלית המוכרת.

בתוך התחום הרחב של הרפואה האלטרנטיבית, קיים תחום הרפואה הסינית והמזרח הרחוק, המאמינים בין היתר, בשימוש בחומרים הבאים מן הטבע ולא בחומרים ותכשירים למיניהם, המיוצרים בתהליכים כימיים כלשהם.

שמנים אתריים לדוגמה, ושאר משחות ותרופות טבעיות, הפכו לפופולאריים מאוד במהלך השנים האחרונות. בכלל כל תורת הרפואה מן המזרח רווחת מאוד בהמון מדינות מערביות.

יש להם הרבה יכולות

אותם שמנים ותכשירים, מוכחים כמועילים לגוף, לכל שמן יש את תחום ה"מומחיות" שבו הוא יעיל בצורה מיטבית. ישנם לדוגמה שמנים המאיצים ריפוי העור לאחר נפילות וחבלות, כמו כן, ישנו גם סוג המשמש לטענת רבים כתכשיר מניעת נשירת שיער אצל גברים ונשים, וכמובן ישנו גם הסוגים המשמשים להרגעת העור לאחר פריחות ועקיצות, וכיוצא בהם.

אפשר לטעון טענות רבות בנוגע לאותם תכשירים טבעיים, בנוגע לנכונות הטענות ליעילותם, וגם כמובן לאי יעילותם. אך כמעט תמיד ישאר דבר אחד שעליו אין עוררין, המוצרים הללו מתפרסמים לטובה בכל העולם, ולא רק בגלל יעילותם המוכחת על ידי נסיון התכשיר, אלא משום שמוצר זה העשוי מחומרים אורגניים וטבעיים מועיל לנו ונותן לנו מינרלים ורכיבים אחרים, שמועילים לגוף שלנו. אז הדבר שוודאי שנכון בכל הסיפור הזה הוא, שדברים אלו לא רק שמועילים, אלא בבירור הם לא מזיקים.

מעוניינים במוצרים טבעיים שיעזרו לכם להתמודד עם בעיות בריאות שונות? איכות ויעילות הם פרמטרים שחשובים לכם? רינה-פארם היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. בית המרקחת, שממוקם בירושלים, מציע מגוון של מוצרים איכותיים, המיועדים לנשים, לגברים, לילדים וגם למבוגרים. לקבלת פרטים נוספים בטלפון או לצורך הזמנת המוצרים, התקשרו למספר 02-5383788

צור קשר