טלפון להזמנות: 02-5383788

רינה-פארם הבחירה הטבעית לבריאות שלך.

יבלות ויראליות – דרכי התמודדות

ישנה תופעה הנגרמת לעיתים מזיהום עורי, והיא הופעת יבלות ויראליות אצל ילדים, נוער ומבוגרים. יבלות אלו לא מזיקות במיוחד, אלא אם כן הן מופיעות למשל בכפות הרגליים, ואז עלול לכאוב במהלך ההליכה, אך מלבד זאת, הנזק שנעשה הוא בעיקר אסתטי. הן עלולות להופיע בכל מקום בגוף, ויכולות לעבור במגע בין אדם לאדם, ולרוב יקח זמן רב מרגע ההדבקות ועד להופעת היבלת.

למידע נוסף לחצו כאן

אופן הטיפול ביבלות אלו לא מחייב ללכת מיד לרופאים, אלא לפעמים היבלות נעלמות כמות שבאו, אך לפעמים הן מציקות, לא אסתטיות, ומפריעות לתפקוד היום יומי, ובנוסף עלולות להדביק אנשים נוספים בסביבתנו, ולכן במקרים כאלו יהיה מומלץ ללכת להבדק אצל רופא עור המטפל בבעיות כגון אלו.

מלבד שיטות הסבתא, הכרוכות באי וודאות להצלחה מוחלטת, ישנה כמובן שיטת הטיפול המסורתית ביבלות כגון אלו, הטיפול הוא באמצעות חנקן נוזלי וניתן על ידי רופא מוסמך כמה פעמים בודדות עד להיעלמות היבלת.

ישנן כמובן גם מלאי משחות המטפלות בבעיה, אך דורשות התמדה על בסיס יום יומי, ומן הצד השני אפשר גם לנסות טיפולים חדשניים בלייזר, אשר מביאים תוצאה מהירה יותר אך מן הסתם עלותם תהיה בהתאם.

השימוש במוצרים טבעיים

קיימות עוד דרכים רבות, המעלימות את התופעה על ידי שימוש במוצרים טבעיים, כגון שמנים אתריים, משחות טבעיות ועוד. בנוסף, מוצרים אלו מומלצים על ידי אנשים המתעסקים בנושא, אך חשוב לדעת מאיפה רוכשים מוצר כזה, ולא להשתמש בכל שמן שרשום עליו שהינו מומלץ ומועיל, אלא לוודא שבית המרקחת או המקום שממנו קונים את המוצר, הינו מקום רציני היכול לעמוד מאחורי מוצריו.

השימוש במוצרים טבעיים יכול לעזור, וכדאי לנסות טיפול באמצעותם לפני, או במהלך הייעוץ אצל הרופאים והמומחים למיניהם, מאחר ואם טיפול זה יהיה יעיל נוכל לחסוך את עלות הטיפול אצל רופא, ואת הזמן שנאלץ להקדיש לביקורים במרפאה.

לסיכום, במקרה והופיעה על העור יבלת כלשהי, אין סיבה להכנס לפאניקה, משום שיבלות אלו לרוב אינן מסוכנות, ובעיקר משום שהטיפול בהן נגיש מאוד לציבור.

צריכים עזרה עם יבלות ויראליות אצל ילדים טיפול? מחפשים דרכים טבעיות ויעילות להתמודד איתן ולהקל על אי הנעימות הנלווה להן? רינה-פארם היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. בית המרקחת, שממוקם בירושלים, מציע מגוון של מוצרים איכותיים, המיועדים לנשים, לגברים, לילדים וגם למבוגרים. לקבלת פרטים נוספים בטלפון או לצורך הזמנת המוצרים, התקשרו למספר 02-5383788

צור קשר