טלפון להזמנות: 02-5383788

פנינה ברקוביץ רוקחת אחראית

אודות הרוקחת פנינה ברקוביץ

מג'יסטר פנינה ברקוביץ
תואר ראשון ברוקחות (1981)
תואר שני בפארמאקולוגיה (1984)

בכל העולם קיימת נטייה לחזור אל מוצרים מהטבע.
האם מוצרים טבעיים עוזרים?
התשובה היא כן, חד משמעית כן.

נכון, לעיתים דרושה תקופת הסתגלות ומחקר להתאמת התרופה המתאימה לבעיה. צריך לדעת לחפש… להתאים את התרופה לבעיה, אבל אין צל של ספק כי המוצרים הטבעיים נותנים מענה מצויין.

המוצר הראשון שפיתחתי נולד עקב צורך. ביתי התינוקת אליס, סבלה מפריחה חזקה ורקחתי לה משחה מחומרים טבעיים כמובן. לאחר יום נעלמה הפריחה. משחה זו נמכרת עד היום בבית המרקחת שלי ונקראת על שמה "קרם אליס". זו הייתה תחילת הדרך.

מאז ועד היום פיתחתי מוצרים רבים מבוססים על חומרים טבעיים בלבד, במספר תחומים רב. בשנים האחרונות קיימץ התעוררות ומודעות רבה לנושא ההומאופתיה, המבוסס על חומרים טבעיים. ההומאופתיה, הפך לתחום מקצועי מוכר ומוערך בתחום הרפואה האלטרנטיבית בכל העולם. לאחר 20 שנות נסיון ופיתוח מוצרים רבים, אני מציגה למעלה מ 100 מוצרים שונים לבעיות שונות, החל מקרם אליס ועד לתרופות נגד הרטבה למבוגרים ותינוקות גם יחד.

אין אני מתהדרת ב- 100% הצלחה, אבל אני שמחה ומאושרת שרוב התרופות והתכשירים התבררו כמוצלחים ויעילים ביותר.

האמונה שלי כי היחס ללקוח מתחיל בהבנה לצרכי הלקוח, בחיוך, בחום, בפנים ידידותיות ומאירות, מובילות אותי להתאמת מוצר מתאים לבעיה המוצגת בפני מתוך רצון ואהבה לתחום בו אני עוסקת. גם במקרה שאין בידי המזור, אעשה הכל כדי להפנות את הלקוח לכתובת המתאימה, בנסיון למצוא תשובה לבעייתו.

הרוב המוחלט של לקוחותיי הינם לקוחות קבועים, המעבירים מפה לאוזן, מאדם לחברו את המידע על המוצרים. אני גאה בלקוחות ירושלמים, כמו בלקוחות באירופה ארצות הברית, הפונים אליי לאחר שגילו את בית המרקחת שלי בירושלים.

לקוחותיי בארץ ובעולם המעניקים לי תודה ואהבה רבה, הם המניעים אותי להמשיך ולפתח מוצרים נוספים, הכל על פי הבעיה המועלית בפני.

אשמח לעזור, לסייע ולהושיט יד לכל אדם באשר הוא, במגוון המוצרים שפיתחתי, באבחון, בעצה ובכל אשר יידרש.

בברכת רפואה שלמה,
פנינה ברקוביץ, בית מרקחת רינה-פארם.

צור קשר